nanomax-lazienki-1L81

Nanomax do łazienek [1L]

Nie ma jeszcze oceny
Array
Cena sprzedaży 30,49 zł
Podatek 5,70 zł
Powiadom mnie!
1 - 2 dni
  • Opis
  • Opinie
Masz już dość zapachu chloru w łazience? Wybierając nanomax możesz skończyć z agresywną chemią i dbać o środowisko naturalne. Aktywne cząstki srebra zabijają bakterie i bardzo długo pozostają na oczyszczonych powierzchniach.

Właściwości:

Profesjonalny preparat do bezpośredniego użycia w codziennym utrzymaniu czystości w łazienkach oraz sanitariatach. Zawiera aktywne cząstki srebra, które zabijają bakterie i pozostają na oczyszczonej powierzchni. Wytworzona aktywna powłoka z cząstek srebra chroni łazienkę i sanitariat przed nowymi zagrożeniami bakteryjnymi. Nie pozostawia zacieków i nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Dzięki aktywnym substancjom powierzchniowo czynnym, środek doskonale penetruje trudno dostępne miejsca.

Zastosowania:

Przeznaczony do mycia płytek ceramicznych, fug, muszli, pisuarów, brodzików, kabin prysznicowych, umywalek, glazury itp. Niezastąpiony w ochronie antybakteryjnej.

Sposób użycia:

Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, odczekać 1-3 minut, a następnie przetrzeć oraz dokładnie spłukać wodą. W codziennej pielęgnacji niezabrudzonych powierzchni można rozcieńczać w stosunku: 1 część preparatu na 2 części wody. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład:

Aktywne cząstki srebra, kwas ortofosforowy -9%, kwas amidosulfonowy -10%, kwas cytrynowy -2%, anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne -11%, EDTA i jego sole- 1%.

Charlie69

czwartek, 13 wrzesień 2012

Nigdy nie lubiłem sprzątać łazienki. Było to dla mnie zawsze uciążliwe, ale teraz kiedy mam Nanomax do łazienek robię to 2 razy szybciej i z 2 razy lepszym efektem. Polecam.

Katty

wtorek, 24 lipiec 2012

Produkt rewelacyjny. Znajomi mówili, że jest skuteczny w usuwaniu zabrudzeń w łazience i taki rzeczywiście się okazał. Warto spróbować. Polecam. Łazienka aż lśni.