nanomax-meble-1L4

Nanomax do mebli [1L]

Nie ma jeszcze oceny
Array
Cena sprzedaży 29,99 zł
Podatek 5,61 zł
Powiadom mnie!
1 - 2 dni
  • Opis
  • Opinie
Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych, drewnopodobnych oraz elementów laminowanych. Zawiera aktywne cząstki srebra, które zabijają bakterie i pozostają na oczyszczonej powierzchni.

Właściwości:

Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych, drewnopodobnych oraz elementów laminowanych. Zawiera aktywne cząstki srebra, które zabijają bakterie i pozostają na oczyszczonej powierzchni. Wytworzona aktywna powłoka z cząstek srebra chroni meble i sprzęty przed nowymi zagrożeniami bakteryjnymi. Doskonale usuwa kurz, brud, przebarwienia i tłuste ślady. Dzięki właściwościom antystatycznym opóźnia proces osiadania kurzu. Pielęgnuje i chroni czyszczone powierzchnie, pozostawiając delikatną powłokę z połyskiem. Pozostawia długotrwały, przyjemny zapach.

Zastosowania:

Do bieżącej pielęgnacji mebli, szaf wnękowych i elementów zabudowy z płyt meblowych. Niezastąpiony w ochronie antybakteryjnej.

Sposób użycia:

Rozpylić preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię lub na miękką, czystą szmatkę, a następnie przetrzeć. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład:

Aktywne cząstki srebra, alkohol, anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne- 5%, środek kompleksujący - 1%.

Uwagi:

W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza- pokaż opakowanie lub etykietę. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi!

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.