nanomax-lastrico-1L8

Nanomax do lastrico [1L]

Nie ma jeszcze oceny
Array
Cena sprzedaży 27,49 zł
Podatek 5,14 zł
Powiadom mnie!
1 - 2 dni
  • Opis
  • Opinie
Profesjonalny preparat do gruntownego czyszczenia. Szczególnie polecany do silnie zabrudzonych posadzek kamienno-betonowych, lastrico, marmuru, granitu oraz do czyszczenia zabrudzeń cementowo-gipsowych.

Właściwości:

Profesjonalny preparat do gruntownego czyszczenia. Szczególnie polecany do silnie zabrudzonych posadzek kamienno-betonowych, lastrico, marmuru, granitu oraz do czyszczenia zabrudzeń cementowo-gipsowych szczególnie po remoncie.

Zastosowania:

Do czyszczenia posadzek (kamień, lastrico, beton, marmur, granit), tarasów, nagrobków, pomników, elementów małej architektury. Niezbędny przy pracach remontowo-budowlanych, do usuwania zabrudzeń z gipsu i cementu.

Sposób użycia:

Używać rozcieńczonego. Do czyszczenia posadzek lastrikowych rozcieńczyć 100 ml preparatu na 10 l wody. W przypadku trudnych zabrudzeń stosować 200 ml preparatu na 10 l wody. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład:

Aktywne cząstki srebra, anionowe środki powierzchniowo czynne- mniej niż 5%, kwas solny, kwas ortofosforowy.

Uwagi:

Powoduje oparzenia. Nie wdychać par rozpylonej cieczy. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nosić odpowiednią odzież ochronną i okulary lub ochronę twarzy. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij parady lekarza - jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.

Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi! Stosować gumowe rękawice ochronne.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.