nanomax-szyby-1L

Nanomax do szyb [1L]

Nie ma jeszcze oceny
Array
Cena sprzedaży 27,49 zł
Podatek 5,14 zł
Powiadom mnie!
24h.gif
  • Opis
  • Opinie
Przezroczyste szyby to efekt działania preparatu nanomax do szyb. Teraz możesz już na długi czas zapomnieć o myciu szyb i okien.

Właściwości:

Profesjonalny, skuteczny i niezawodny preparat do mycia szyb, luster, kryształów, powierzchni emaliowanych i laminowanych, a także elementów ze stali nierdzewnej. Zawiera aktywne cząstki srebra, które zabijają bakterie i pozostają na oczyszczonej powierzchni. Wytworzona aktywna powłoka z cząstek srebra, chroni czyszczone powierzchnie przed nowymi zagrożeniami bakteryjnymi. Skutecznie usuwa tłuszcz i brud, nie pozostawia smug i zacieków. Wzbogacony o dodatki antystatyczne, zabezpiecza przed przyciąganiem kurzu i szybkim, ponownym zabrudzeniem.

Zastosowania:

Do mycia powierzchni szklanych. Niezastąpiony w ochronie antybakteryjnej.

Sposób użycia:

Rozpylić niewielką ilość płynu na czyszczoną powierzchnię, a następnie polerować suchą szmatką. Nie wymaga wstępnego mycia. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład:

Aktywne cząstki srebra, niejonowe środki powierzchniowo czynne- mniej niż 5%, anionowe środki powierzchniowo czynne- mniej niż 5%, EDTA i jego sole- mniej niż 5%.

Uwagi:

W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza- pokaż opakowanie lub etykietę. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi!

Karolek020488

sobota, 28 lipiec 2012

Kiedy użyłem nanomax do szyb to przez dłuższy czas zastanawiałem się czy przypadkiem ktoś mi ich w czasie mojej nieobecności nie wybił :) Polecam.